loader

Kuşadası’nda kurulan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Cemsoy, “Biyosidal Ürün Uygulama İzni” belgesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş lisanslı bir pest kontrol firmasıdır. Yapılan ilaçlama uygulamalarında kullanılacak ilaçlar, bünyemizdeki konusunda uzman mühendislerimiz gözetiminde hazırlanmakta; halk sağlığına risk oluşturacak faktörler bünyemizdeki hemşiremiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. Yapılan ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama ekibimiz tarafından HACCP İlkelerine uygun olarak yapılmakta, yapılan işlemler HACCP “İzlenilebilirlik” ilkesi gereğince belgelendirilmektedir.

Yaşam alanlarımızın temizliği ve sağlığımız için ilaçlama uygulamaları büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları” hakkındaki yönetmelik hükümlerine göre otel, restoran, pastane, fabrika, üretim yerleri, hastane, okul, iş yeri gibi; halkın yediği, içtiği, spor yaptığı fiziki mekanlar ve çevrelerin ilaçlanması ZORUNLUDUR.Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması, çoğalmalarını tamamen durdurmak için büyük önem taşımaktadır. Özellikle gıda üretim yerleri ve gıda satış yerlerinde gerekli hijyen koşullarını sağlamak ve steril bir işletmeye sahip olmak için periyodik ilaçlama gerekmektedir.

img

Bölgemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır. Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak 25 yıllık bilgi birikimimizle çözüm ortağınız olmak, haşere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek, Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak, Temizlik konusunda detaylı çalışmalar ve uzman ekiplerle Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

  • Güven;.
  • Hizmet Kalitesi;.
  • Fiyat Avantajı
  • Garantili İlaçlama
  • Hızlı Hizmet
  • Zamanında Müdahale

Haşere ve kemirgenlerle günlerce yaşamanıza gerek yok! Aydın ve Kuşadası ilaçlama hizmetleri için Cemsoy’u aradığınız taktirde 24 saat içinde evinizdeki tüm zararlılardan kurtulabilirsiniz.

Cemsoy, tüm ilaçlama uygulamalarını HACCP ilklerine uygun olarak yapmaktadır. Tüm ürün ve uygulamalarımız ISO 9001:2015 standartlarında olup “İzlenilebilirlik” ilkesiyle yapılan uygulamalar belgelendirilmektedir. Bu sayede Cemsoy, her müşterisine aynı kalite ve standartlarda hizmet verir.

Yaptığımız her türlü haşere ve kemirgen ilaçlama uygulamalarında %100 sonuç garantisi veriyoruz

İlaçlama alanında uzman iki ziraat mühendisi, bir sağlık personeli ve uzman ilaçlama ekipleriyle Cemsoy, size en profesyonel hizmeti sunmak için 24 saat hizmetinizde

Cemsoy, “Biyosidal Ürün Uygulama İzni” belgesi ile TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş lisanslı bir pest kontrol firmasıdır. Kullandığımız tüm ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış ilaçlar olup; yapılan ilaçlama uygulamalarında kullanılacak ilaçlar, bünyemizdeki ziraat mühendisleri gözetiminde hazırlanmaktadır. Halk sağlığına risk oluşturacak faktörler bünyemizdeki sağlık personelimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Cemsoy İlaçlama olarak doğal dengeye ve doğaya saygı duyuyor, ilaçlama uygulamalarımızı da bu hassasiyet ile yapıyoruz. Bizler doğayla değil, sağlığımızı tehdit eden haşere ve kemirgenlerle savaşıyoruz.

Cemsoy İlaçlama, uzman kadrosu ve 30 yıllık deneyimi ile ilaçlama alanında yapılan her türlü yeniliği takip etmekte, bu yenilikleri uygulama alanında kullanmaktadır. Bu sayede Cemsoy, yıllardır bölgesinin en kaliteli ve uygun fiyatlı ilaçlama markası olmaya devam etmektedir.

img
100%
Kalite
2055+
Mutlu müşteriler
845+
Başarılı Proje sayısı
257+
İlaçlanan Bölge sayısı

Bütün müşterilerimiz

Bulunduğumuz bölgelerde bizi tercih eden müşteri istatistikleri

img

İstatistikler

Oranlar -- tarihine aittir Her ay düzenli olarak güncellenmektedir.

33%

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama oranı.

45

İşyeri ve Kurum

İş yeri ve kurum oranı.

23

Fabrika

Fabrika ilaçlama istatistikleri.

Servis Bölgeleri

---

top