loader
blog_img
  • 29
  • March

2019

DİDİM HAŞERE İLAÇLAMA

DİDİMDE GÖRÜLEN HAŞERELER

Didimde başlıca sorun olarak görülen, didimin en çok sıkıntı yaratan haşeresi olan hamam böceği olarak bilinen, alman hamamböceği ve amerikan hamam böceği veya kalorifer böceği olarak ta isimlendirilen haşereler konusunda kesin çözüm ve garanti vermekteyiz. Hamam böceklerini bu kadar zor kurtulunan tür olarak bilinmesinin asıl nedeni, böcek dünyasının en dayanıklı ve dirençli türü olmasına karşın, didim içinde hizmet vermekte olan bilinçsiz kişi veya firmaların yanlış uygulamaları olmuştur.

DİDİMDE İLAÇLAMA

Didimde başlıca sorun olarak görülen, didimin en çok sıkıntı yaratan haşeresi olan hamam böceği olarak bilinen, alman hamamböceği ve amerikan hamam böceği veya kalorifer böceği olarak ta isimlendirilen haşereler konusunda kesin çözüm ve garanti vermekteyiz. Hamam böceklerini bu kadar zor kurtulunan tür olarak bilinmesinin asıl nedeni, böcek dünyasının en dayanıklı ve dirençli türü olmasına karşın, didim içinde hizmet vermekte olan bilinçsiz kişi veya firmaların yanlış uygulamaları olmuştur.

DİDİM EV İLAÇLAMASI

Evde haşerelerle mücadele için yapılan ev ilaçlaması kesinlikle bilgi ve uzmanlık ister. Didim ilaçlama şirketleri Bu nedenle yapılacak olan ev ilaçlaması kesinlikle profesyonel ve yasal çalışan ilaçlama şirketleri tarafından uygulanmalıdır.

EV İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Peki, ev ilaçlaması nasıl yapılır? gelelim bu sorunun yanıtına;

Böcekler ve haşereler ve kemirgenler çok hızlı üreyen canlılardır. Evlerimizde gerçekleştirilen bir ilaçlama işleminin bu canlılar üzerinde etkisinin kalıcı olması için, ilacın ortamda daha uzun süre kalması gerekmektedir. Bu nedenle kuşadası ilaçlama firması cemsoy geliştirdiği kalite yönetim sistemi ile ilaçlama uygulaması programa alındığı anda whatsapp destek hattı üzerinden müşterilerine uygulama yapılmadan önce, uygulama esnasında ve uygulama sonrasında yapılması gereken işlemleri görsel şeklinde whats app destek hattımızdan paylaşmaktadır.

DİDİMDE İLAÇLAMA YAPTIRAN FİRMALAR

Efirmamız ev, spesifik olarak mutfak, apartman, alışveriş merkezi, AVM, sağlık kurumu, okul, eğitim kurumu, restaurant, restoran, cafe, kafe, depo, bahçe, arazi ilaçlama ve böcek ve haşerat türlerine göre de pire, fare, karınca, uyuz, tahtakurusu, gümüşböceği, bit, yılan türlerinde kesin garanti verebilen çok deneyimli, güvenilen ekiptir. Didim bölgesinde özellikle yazın gelmesi ile turistik ve ormanlık alanlarda tatil amaçlı gelen nüfusun çoğalması ile kalabalık olmaktadır. didim ilaçlama haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. didim böcek ilaçlama şirketleri arasında size % 100 garantili ilaçlama sağlayan tek firmayız. didim ilaçlama firmaları arasında Cemsoy didim ilaçlama şirketimizde ilaçlama hem ekonomik hem de % 100 garantilidir. Çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Didim ilaçlama, işyeri ilaçlama firmaları ve ya yazlık ve oteller ilaçlama yaptıracağınız zaman mutlaka ortamınızda hangi haşere ve zararlı olduğunu belirtmek gerekir. ev ilaçlama da şuna dikkat etmek gerekir,evlerinizi ilaçlama eğitimi almamış ve yasal olmayan korsan firmalara kesinlikle bırakmamalısınız. Kullanılan yanlış bir ilaç ve yanlış ilaçlama yöntemi sizin için tehlikeli olabilir.

Baharın gelişi ile beraber sadece etrafınızdaki böceklerin değil, yeni açılan ruhsatlı böcek ilaçlama firmaları kadar, ruhsatı olmadan eline bir pompa alarak eşe dosta ilaçlama işi yaptığını söyleyen kişilerin sayısında da hissedilir artış olur. Ve torbalı ilaçlama firmaları, ilaçlamacı (!) kişiler yönünden yoğunluğun yaşandığı illerimizin başında gelir. Hem yazın çok uzun olması, hem kışların diğer illere göre çok daha sıcak geçmesi böcek, kemirgen gibi haşere nüfusunun yaz aylarında daha fazla insanlar ile iç içe olmasına sebep olur.Bu Böcek, haşere yoğunluğunu fırsat gören kişiler ve masa-sandalye firmaları maalesef çözdüklerinden çok daha fazla soruna sebep olmaktadırlar. Öncelikle böcek ilacı, fare zehirli ilaç kullanımı rastgele yapılacak bir iş değildir. Ziraat mühendisi gözetiminde hazırlanan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile eğitimli personel tarafından ruhsatlı böcek ilaçlama firmalarınca yapılmalıdır. İkincisi amatörce bilgisizce yapılan her müdahale haşere sorunu daha da arttırmaktadır. Torbalı ilaçlama firması olarak uzman ziraat mühendislerimiz ve profesyonel kadromuz, tüm İzmir il sınırları dahilinde %100 garantili, yani haşerat sorununu tamamen çözme garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup, gıda firmaları ilaçlamalarından sonra EK-1 Belgesi vermeye yetkiliyiz. .

İLAÇLAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

Didim ilaçlama cemsoy firması uygulayıcı personelleri ilaçla temas etmeyi önleyen koruyucu kıyafetlerle ilaçlama yapmaktadır. Ev ilaçlaması yapılırken ilaçlama yapılan bölgede bulunmamanız önerilmektedir. Uygulama yapılırken pencereler ve kapılar ilaçlama personeli tarafından açılıp, uygulama yapılıp kapatılacaktır, ev ilaçlaması evin en uç noktasından başlayarak yapılacak ve odalar tek tek ilaçlandıktan sonra giriş holü ilaçlanacak ve evin kapısı kapatılacaktır. Bu şekilde ilacın mümkün olan en çok noktaya temas etmesi hedeflenmektedir.

İLAÇLAMA SONRASINDA YAPILMASI GEREKENLER

İlaçlama sonrası haşere ilacının her noktaya temas etmesini sağlamak için minimum bir saatlik bir temas süresi önerilmektedir. Ev ilaçlaması sonrası minimum bir saatlik temas süresi sonrası evin yarım saat havalandırılmasıyla beraber günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Uygulama sonrası mutfak tezgahı, salon masası gibi gıdanın temas edebileceği noktalarda ince bir temizlik yapılması önerilmektedir. Eğer evde bebek bulunuyorsa bağışıklık düzeylerinin bizden çok daha düşük olduğu göz önüne alınarak ağızlarına götürebilecekleri tüm oyuncakları vs. yıkanmalıdır.

Didim ilaçlamanın güvenilir markası cemsoy mühendisliği tercih ederek garantili ilaçlamayla tanışın...

-by Cemsoy

DİDİM İLAÇLAMA SERVİSİ

İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış olmalıdır. Teknisyenlerinin Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal ürün uygulayıcı eğitimi ve belgesi almış olması gerekmektedir. Kullanılan ilaçların, biyosidal ürün olması gerekmektedir. İlaçlama ciddi bir iştir, geçmişi olan ve güven veren ilaçlama şirketleri ile çalışılması kendi sağlığınız için gereklidir. Kokusuz ilaçlar su karışımı ile hazırlanan ilaçlardır. Bu ilaçlar mutlaka ziraat mühendisi kontrolünde hazırlanmalı. Kokusuz ilaçlar günün herhangi bir saatinde kullanılmasında bir sakınca yoktur.İlaçlama servisimize başvurunuz.

img

İLAÇLAMA YAPILAN ALAN NE KADAR KAPALI TUTULMALIDIR? ilaçlama yapılan alanları kapatmaya veya terk etmeye gerek yoktur ama yinede aydın ilaçlama esnasında yarım saat veya 1 saat ilaçlanan ortamda bulunmamak en güzelidir. İlaçlama servisimize başvurunuz.

img

Didim ilaçlama Cemsoy Mühendislik

Aydında bulunan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Yorumlar (04)

comment_img

Garantili İlaçlama

comment_img

Güvenilirlik

comment_img

Zamanında Müdahale

comment_img

Hızlı Hizmet

Yorum Yapın

Sorunuz Var mı ?

Bütün soru görüş ve önerileriniz burdan kolayca ulaştırabilirsiniz.

top