loader
blog_img
  • 29
  • Mart

2019

Fare ilaçlama

Fare ve Kemirgen Mücadelesi

Fare mücadele yöntemleri farklı yöntemler ile yapılabilir ancak en önemli şartı fare kontrolü yapacak ekiplerin işi bilen profesyonel ilaçlama firmaları tarafından görevlendirilmiş kişiler olmaları gereklidir. Evinzide fare var ve aydında ilaçlma firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

FARE YAKALAMA

Fare çok seri hareket edebilen, kokuya karşı çok hassas bir hayvan olduğu için kendine doğru yaklaşan tehdidi çok çabuk fark edebilir bunun için fare yakalama sıradan yöntemlerle yapılamaz genelde ilaçlama şirketleri fare ilaçlama hizmeti verdikleri için bu işlem ile uğraşmazlar.

KEMİRGEN YAKALAMA İSTASYONLARI

Fare yakalama işlemi fare kapanları ile yapılabilir ancak fare ilaçlama tekniği özel olarak üretilmiş olan rodentisit türü farelerde kemirme isteği baz alınarak üretilmiş fare mücadele ilaçları ile bilinçli bir şekilde yapılabilir. Fareleri kontrol altına alabilmek onların yuvalandıkları alanları tespit ederek geçiş yollarına bırakılacak fare istasyonu yada fare ilaçları ile mümkün olurken dikkat edilmesi gereken önemli bir hususta fare giriş yollarının titiz bir kontrol sonrası tespit edilerek kapatılması ile çok daha kolay ve kalıcı olacaktır.

FARE İLAÇLAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

FARE İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Halk arasında bilindiği üzere fareler normal böcek ilaçları kullanılarak yok edilemezler fare bünyesi dirençli ve bu tür ilaçlara karşı son derece sağlamdır bu yüzden özel içerikli fare yemleri kullanılarak farelerin iç kanama sonucu kontrol altına alınmaları sağlanmalıdır. Aydın ilaçlama ekiplerimiz, kuşadası ilaçlama firması ekiplerimizle tüm farelere karşı kaliteli fare ilaçları kullanmak sureti ile sizlerin fare sorunlarınızda kalıcı olarak fare ilaçlaması yapmaktadır.

KUŞADASI FINDIK FARESİ İLAÇLAMA

Kuşadası fındık faresi ilaçlama için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kuşadasında ilaçlama için en geç 24 saat içerisinde müdahale edip, haşere ilaçlama sorununuzu çözüyoruz. Daha detaylı bilgi almak için ilaçlama servisimizle irtibata geçiniz.

kuşadası ilaçlamanın güvenilir markası cemsoy mühendisliği tercih ederek garantili ilaçlamayla tanışın...

-by Cemsoy

KUŞADASI FARE İLAÇLAMA SERVİSİ

İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış olmalıdır. Teknisyenlerinin Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal ürün uygulayıcı eğitimi ve belgesi almış olması gerekmektedir. Kullanılan ilaçların, biyosidal ürün olması gerekmektedir. İlaçlama ciddi bir iştir, geçmişi olan ve güven veren ilaçlama şirketleri ile çalışılması kendi sağlığınız için gereklidir.

img

FARE ZEHİRİ İNSANLARA ZARAR VERİR Mİ? Fare zehirleri yem formunda hazırlanmış rodenisitlerdir. Rodenisit tipi ilaçların ağız yoluyla alınması zehirli olup, en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

img

Kuşadası ilaçlama Cemsoy Mühendislik

Kuşadası’nda kurulan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Yorumlar (04)

comment_img

Garantili İlaçlama

comment_img

Güvenilirlik

comment_img

Zamanında Müdahale

comment_img

Hızlı Hizmet

Yorum Yapın

Sorunuz Var mı ?

Bütün soru görüş ve önerileriniz burdan kolayca ulaştırabilirsiniz.

top