loader
blog_img
  • 16
  • Mayıs

2019

işyeri ilaçlama

İşyerlerini ilaçlatmak zorunlumu?

Özellikle gıda bulunan iş yerlerinde aylık düzenli olarak ilaçlama yapılması zorunludur, kuşadası ilaçlama servisi olarak yasal zorunluluk olan ilaçlamalarınızı yaparak HACCP kapsamında yapılması gereken tüm belgelendirmeyi bir dosya halinde kuşadası restorant işletmelerine sunuyoruz.

Kuşadası restoranları, kuşadası otelleri, kuşadası cafe ve kuşadası barlar özellikle yaz mevsiminde yurt içi ve yurt dışı turistlerin akınına uğrarlar, yazın artan müşteri potansiyeliyle birlikte bu mekanların ilaçlanması olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmektedir.

Işyeri ilaçlamasında kuşadası ilaçlama servisi cemsoy mühendislikten fiyat almadan karar vermeyin.

Kuşadası otelleri müşterilerin rahat etmesi için düzenli olarak ilaçlama yaptırılar, kuşadası ilaçlama cemsoy mühendislik olarak otel ilaçlama konusunda yıllardır verdğimiz hizmetle otel müşterilerimizin sorunsuz çözüm paydaşı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Otel ilaçlaması nasıl yapılır?

Otel ilaçlaması bilgi ve uzmanlık isteyen bir uygulamadır. Kuşadası ilaçlama servisi olarak yaptığımız kuşadası otelleri ilaçlamarında genel alanlar ve odalar için geliştirdiğimiz tekniklerle ayda birden çok defa ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

KUŞADASI FABRİKA İLAÇLAMA

Kuşadası sanayi bakımından çok gelişmiş bir ilçe olmamakla beraber kuşadası şarap fabrikaları ve kuşadası incir fabrikaları ilaçlama hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Kuşadası ilaçlama servisi olarak fabrikalarda oluşan sirke sinekleri, fare gibi bir çok haşereye karşı en etkili uygulamaları yapmaktayız

kuşadası ilaçlamanın güvenilir markası cemsoy mühendisliği tercih ederek garantili ilaçlamayla tanışın...

-by Cemsoy

img

Kuşadası ilaçlama Cemsoy Mühendislik

Kuşadası’nda kurulan firmamız 30 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle halk ve çevre sağlığına uygun ilaçlama hizmetleri vermektedir. Merkez şubesi Aydın’da bulunan Cemsoy, Kuşadası şubesiyle de ilaçlamanın sağlıklı ve güvenilir markası olmaya devam etmektedir.

Yorumlar (04)

comment_img

Garantili İlaçlama

comment_img

Güvenilirlik

comment_img

Zamanında Müdahale

comment_img

Hızlı Hizmet

Yorum Yapın

Sorunuz Var mı ?

Bütün soru görüş ve önerileriniz burdan kolayca ulaştırabilirsiniz.

top