Söke
loader

Söke

Söke böcek ilaçlama özellikle yazın gelmesi ile turistik ve ormanlık alanlarda tatil amaçlı gelen nüfusun çoğalması ile kalabalık olmaktadır. Söke ilaçlama haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Söke böcek ilaçlama şirketleri arasında size % 100 garantili ilaçlama sağlayan tek firmayız. Söke ilaçlama firmaları arasında Cemsoy söke ilaçlama şirketimizde ilaçlama hem ekonomik hem de % 100 garantilidir. Çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir. Pastaneler insanların unlu gıda ürünlerini karşıladıkları mekanlar olması nedeni ile temiz ve hijyenik olması gereken mekanlardır. Gıda ürünlerinin bol olması haşere, böcek ve farelerin vazgeçilmez mekanları olmasına nedendir.

Fakat bu haşere ve böceklerin pastanenizi mesken edinmesini engellemek sizin elinizdedir, bu gibi durumlarda hemen firmamızı arayıp pastane ilaçlama talebinde bulunmanız sizi bu zararlı böceklerden kurtaracaktır. Pastanenizde bulunan haşere, böcek ve fare gibi canlılar müşteriler tarafından görüldüğünde sizin için kötü bir imaj olacak ve haşerelerin taşıdığı mikroplar yiyeceklere bulaşacaktır.

Unutulmamalıdır ki pastane içerisinde görülen 1 tane böceğin bile görülmesi, müşterileriniz tarafından sanki orada yüzlerce böcek varmış gibi bir izlenim bırakacaktır. Söke ilaçlama olarak sizlere Pastane, lokanta İlaçlaması konusunda uzman ekip ve yasal çalışan ilaçlama şirketimizle, uygun ve ekonomik fiyatlarla günün her saati hizmet sunmaktayız. Bu nedenle yazlık ve oteller ilaçlaması yasal söke ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Söke ilaçlama olarak kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır ve ilaçlama elemanlarımız deneyimli ve ilaçlama konusunda uzman elemanlardır. söke ilaçlama şirketi olarak ev, bağ bahçe ve söke fabrika ilaçlama ve her türlü mekân ilaçlamalarını en uygun ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

img

Sorunuz Var mı ?

Bütün soru görüş ve önerileriniz burdan kolayca ulaştırabilirsiniz.

top